20 Nisan Apple Etkinliği İçin Twitter Hashflag Yayında

Bir gecede gerçekleşen Siri sızıntısının ve ardından Apple‘ın 20 Nisan Salı günü bir medya etkinliği düzenleyeceğini duyurmasının ardından, platformdaki etkinliğin görünürlüğünü sağlamaya yardımcı olmak için yeni bir Twitter karma işareti ortaya çıktı.

Son birkaç etkinlik için Apple, etkinliklerini pazarlamanın bir yolu olarak Twitter‘daki hashtag’lerin yanında küçük simgeler olan hashflag’leri kullandı. Şirket, geleneği ilk olarak Eylül iPad Air ve Apple Watch etkinliğinde “#AppleEvent” ile başlattı ve o zamandan beri de sürdürüyor.

20 Nisan‘daki yaklaşan etkinliği için, hashflag, Apple‘ın davetiyelerinde ve gelecek haftaki etkinlik için diğer promosyon malzemelerinde kullanılan renkli etkinlik logosunu taklit ediyor.

Bloomberg, Apple‘ın mini LED ekranlı, M1 Apple silikon ile eşit performans gösteren ve harici monitörler gibi aksesuarlar için geliştirilmiş desteği olan yeni bir üst düzey 12.9 inç iPad Pro‘yu sergilemeyi planladığını bildirdi. Apple‘ın uzun zamandır beklenen AirTags takipçisini de piyasaya süreceği söyleniyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!