Adobe Premiere Rush Artık M1 Mac’leri Tam Olarak Destekliyor

Adobe bugün Premiere Rush için büyük bir güncelleme yayınladı. Premiere Rush ve Premiere Pro‘ya yönelik bir dizi küçük güncellemenin yanı sıra M1 çipi için tam destek ekledi.

Premiere Rush güncellemesi, kullanıcıların daha hızlı çalışabilmesi ve daha fazlasını yapabilmesi için MacBook Air, 13 inç MacBook Pro ve Mac mini gibi ‌M1‌ çipi kullanan masaüstü bilgisayarlarda gelişmiş hız ve optimizasyon sağlıyor.

Premiere Rush ayrıca yeni bir zaman çizelgesi Bağlam Menüsü kazanıyor. Kullanıcılar artık bir klibi bölmek, çoğaltmak veya silmek için iOS‘ta bağlam menüsünü açmak için zaman çizelgesindeki bir video klibe dokunabilir. Ek olarak, kullanıcılar ses klibini videodan ayırmak için sesli bir video klibe dokunabilirler.

Ayrıca, kullanıcıların Renk, Ses ve Dönüştürmeler için tüm ayarlamaları sıfırlamasına olanak tanıyan sıfırlama işlevinde değişiklikler vardır.

Öte yandan Premiere Pro, Dinamik Lumetri Önizlemelerini kazanıyor. Lumetri hazır ayarları artık mevcut sekansınızdan bir kareyi ve Efektler panelindeki Lumetri hazır ayarları için minik resimleri dinamik olarak güncelleyerek hazır ayarın bir önizlemesini sağlar.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!