Ana SayfaHaberlerAmazon'un...

Amazon’un GameOn Ekran Kayıt Uygulaması iOS’a Geliyor

Kasım ayında Amazon, en sevdiğiniz mobil oyunlardan kısa, paylaşılabilir klipler kaydetmek için bir uygulama olan GameOn‘u duyurdu. Başlangıçta yalnızca Android’de mevcuttu. Ancak TechCrunch‘ın belirttiği gibi, bir iPhone veya iPad‘iniz varsa ve ABD’de GameOn’u artık iOS’ta da indirebilirsiniz.

GameOn şu anda, Final Fantasy Brave Exvius gibi daha yeni hitlere ek olarak PUBG Mobile ve Crossy Road 2 gibi çok yıllık favoriler de dahil olmak üzere 1.000’den fazla mobil oyunla çalışıyor. 30 saniye ile beş dakika arasında herhangi bir yere gelen klipleri çekmenize olanak tanır. Uygulamayı, çektiğiniz herhangi bir videoyu düzenlemek ve canlı yorum eklemek için kullanmak da mümkündür. Oyun içinde olan bir şeye tepkilerinizi kaydetmek için bile kullanabilirsiniz.

Buradaki fikir, vurgulama makaraları ve izlenecek yollar gibi içerikleri paylaşmayı kolaylaştırmaktır. Bu amaçla, diğer kişilerin doğrudan uygulama aracılığıyla yakaladığı videoları izleyebilirsiniz. Doğal olarak, uygulama aracılığıyla kaydettiğiniz herhangi bir klibi Facebook, Twitter ve benzerlerine de gönderebilirsiniz.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!