Android 7.0 ile Kutudan Çıkan İlk Telefon LG V20 Olacak

Google’ın resmi sitesinden yayınlanan bilgiye göre Android 7.0 ile Kutudan Çıkan İlk Telefon LG V20 olacak. LG’nin merakla beklenen LG V20 amiral gemisi telefonu donanım ve yazılım tarafında oldukça güçlü olacağa benziyor.

6 Eylül günü San Francisco’da düzenlenen bir etkinlikle tanıtılacak olan LG V20, ilk defa Nexus telefonlarında önce kutudan çıkan en yeni android telefon olma özelliğine de sahip. Özellikle Google’ın Nexus telefonlarını LG’ye yaptırmasında sonra yazılım tarafında büyük bir ilerleme kat eden ve Google ile ilişkilerini geliştiren LG, elindeki bu kozu bir pazarlama argümanı olarak da kullanmayı başarmış gibi görünüyor.

Android 7.0 ile Kutudan Çıkan İlk Telefon LG V20 Olacak_01

Geçtiğimiz günlerde render görüntüleri ortaya çıkan LG V20, LG telefonlarında ayrılan bazı tasarımsal ayrıntılara sahipti. Bunlardan en önemlisi artık arka tarafta ses kontrol butonlarını görmeyeceğiz. Diğer bir detaylar ise şu şekilde; arka tarafta çift kamera, USB Tip-C girişi ve denklanşör butonu bizleri karşılıyor olacak.

Lansman tarihi belli ancak Marketlerde telefonun yerini alması biraz uzun sürecek. Kesin olmayan bazı sızan bilgilere göre 14 Eylül’de telefon ön siparişe, 23 Eylül’de de satışa başlamış olacak.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!