Android İçin Microsoft Office Sonunda Karanlık Bir Moda Kavuştu

Microsoft sonunda Android için Office uygulamasına karanlık bir mod ekliyor. Office uygulaması iOS ve Android’de bir yıldan uzun süredir mevcut olsa da, şimdiye kadar yalnızca iOS sürümü yerleşik karanlık mod desteği içeriyordu.

Microsoft’ta bir ürün yöneticisi olan Sourab Nagpal, “Müşterilerimizin çoğu tarafından çok talep edilen bir özellikti” diye itiraf ediyor. “Birçok kişi, mobil cihazlarda okumak ve üzerinde çalışmak için daha rahat bir görsel deneyim sağladığından Karanlık Modu kullanmayı tercih ediyor.”

Android için en son Office uygulaması, bunu Android cihazınızda bir sistem tercihi olarak ayarladıysanız artık otomatik olarak karanlık modu etkinleştirecektir. Koyu mod, Office uygulamasındaki ana sayfa sekmesinden de değiştirilebilir. Microsoft, önümüzdeki haftalarda Android’de Office için karanlık modun kullanıma sunulacağını, bu nedenle tüm kullanıcılara anında görünmeyebileceğini söylüyor.

Microsoft’un Android için Office uygulaması; Word, Excel ve PowerPoint’i tek bir uygulamada birleştirir. Ayrıca, PDF’leri taramak, hatta beyaz tahtaları, metinleri ve tabloları dijital sürümlere dönüştürmek gibi hızlı eylemler içerir. Microsoft’un Android için Office uygulamasını Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!