Apple, Anımsatıcılar Sıralaması ve Daha Fazlasıyla macOS 11.3’ü Piyasaya Sürdü

Üç aylık bir beta sürümünün ardından Apple, macOS 11.3‘ü halka yayınladı. Yeni yazılım, Hatırlatıcılar uygulaması, Apple Music, HomePod desteği, en yeni oyun denetleyicileriyle uyumluluk ve daha fazlası için çeşitli yeni özelliklerle birlikte gelir.

macOS 11.3 resmi olarak tüm kullanıcılar için mevcuttur ve henüz yoksa kısa süre içinde Sistem Tercihleri> Yazılım Güncellemesi’nde görünmelidir.

macOS Big Sur 11.3, Hatırlatıcılar’da yeni sıralama seçenekleri, varsayılan olarak Stereo HomePod’lara ses çıkışını ayarlama yeteneği ve en yeni Xbox / PlayStation denetleyicileri için destek sunar.

Ayrıca Bu Mac Hakkında bölümünde yeni bir garanti özelliği, daha önce iOS 14‘te piyasaya sürülen Apple Music‘teki yeni Otomatik Oynatma özelliği ve Dokunma Alternatifleri menüsünde bazı değişiklikler var.

Resmi olarak duyurulmadan önce 9to5Mac, macOS 11.3 beta sürümünde çıkacak olan Apple Silicon iMac‘lere referanslar keşfetti.

11.3 resmi olarak piyasaya sürülürken, Apple zaten macOS 11.4 için beta sürümünü başlattı. İlk sürüm, genişletilmiş GPU desteği ile birlikte gelir.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!