Apple iPhone 14 Bildirim Sesleri

Apple iPhone 14 bildirim sesleri, premium amiral gemi telefona uygun olarak üretilmiş, her kesime hitap eden oldukça kaliteli melodilerden oluşmaktadır. Polifonik kategorisinde olan ve baskın tonların kullanıldığı bildirim
sesleri, firmanın yıllardır süregelen seslerin en kabul görmüş versiyonlarından oluşmaktadır.

Klasik ve genel kategorisin toplamda 29 adet melodiden oluşan bildirim seslerinin toplam boyutu 1.6 MB MP3 kayıtlardan oluşmaktadır. Ses çözünürlüğü 128 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 44.1 Khz olarak üretilen sesler stereo ve yüksek ses çıkışı veriyor.

Bildirim seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağ tarafından yer alan indirme ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Web tarayıcı izinlerinden dolayı bazen yeni sekmede açılan oynatıcından da bildirim seslerini dinleyebilir ve oynatıcının en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak da bildirim seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca Apple iPhone 14 zil sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz duvar kağıdı veya bildirim seslerini indirebilirsiniz.

Apple iPhone 14 Bildirim Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

  1. iPhone bildirim seslerinin bir arada bu kadar kolay ve anlaşılır bir şekilde paylaşan bir site şimdiye kadar görmedim, vallahi tebrik ederim. Umarım bu içeriklerin sayısını arttırarak devam edersiniz. Elinize sağlık.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!