Apple iPhone 15 Bildirim Sesleri

Apple iPhone 15 bildirim sesleri, güçlü tonların hakim olduğu, her kesime hitap eden oldukça kaliteli melodilerden oluşmaktadır. Polifonik kategorisinde olan ve baskın vuruşların kullanıldığı bildirim sesleri, firmanın yıllardır süregelen seslerin en kabul görmüş versiyonlarından oluşmaktadır.

Yüksek sesli 29 adet melodiden oluşan bildirim seslerinin toplam boyutu 1.6 MB MP3 kayıtlardan oluşmaktadır. Ses çözünürlüğü 128 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 44.1 Khz olarak üretilen bildirim seslerinin stereo ve yüksek ses çıkışı verdiğini belirtelim.

Bildirim seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağ tarafından yer alan indirme ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Web tarayıcı izinlerinden dolayı bazen yeni sekmede açılan oynatıcından da bildirim seslerini dinleyebilir ve oynatıcının en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak da bildirim seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca zil sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz duvar kağıdı veya bildirim seslerini indirebilirsiniz.

Apple iPhone 15 Bildirim Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!