Apple iPhone 15 Zil Sesleri

Apple iPhone 15 zil sesleri, yüksek çözünürlükte stereo ses sistemi ile uyumlu, firmanın yıllardır üstüne koyarak geliştirdiği melodilerden oluşmaktadır. Dinamik, enerjik ve premium tonların hakim olduğu zil sesleri bir çok kişiye hitap eden bir çalışmanın ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Güçlü tonların hakim olduğu 52 adet melodiden oluşan zil seslerinin toplam boyutu 14.2 MB MP3 kayıtlardan oluşmaktadır. Ses çözünürlüğü 128 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 44.1 Khz olarak üretilen zil seslerinin stereo ve yüksek ses çıkışına sahip olduğunu belirtelim.

Zil seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağ tarafından yer alan indirme ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Web tarayıcı izinlerinden solayı bezen yeni sekmede açılan oynatıcından da zil seslerini dinleyebilir ve en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak da zil seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca bildirim sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz duvar kağıdı veya bildirim seslerini indirebilirsiniz.

Apple iPhone 15 Zil Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!