Apple Nisan Etkinliğinin Tarihini Siri Açıkladı; İşte Beklentiler

Garip bir açıklamada Siri, bazılarına Apple‘ın bir sonraki etkinliğini bugünden bir hafta sonra 20 Nisan‘da gerçekleştireceğini söylüyor. İlk olarak MacRumors tarafından bildirildi. Siri‘ye “Apple Etkinliği ne zaman?” Diye sorulduğunda, yalnızca bazen 20 Nisan tarihiyle yanıt veriyor. Yani, kendiniz denerseniz, cevabı vermeyebilir. Muhtemelen bir insanın yanıtı manuel olarak güncellemesi gerekmesine rağmen, Siri‘nin bir şekilde rahatsız olup olmadığı hala net değil.

Bu, Apple‘ın gerçekten de önümüzdeki hafta bir Apple etkinliğine ev sahipliği yapacağı fikrine inanarak, böyle bir şeyin ilk kez yaşanması olmayacak. Siri, 2016’da o yıl için WWDC tarihini söylemişti.

Doğal olarak şu anda resmi medya etkinliklerinin dışarı çıkmasını beklemekteyiz, ancak davetler genellikle birkaç saat uzaklıkta olan 1 PM ET’ye kadar dağıtılmamaktadır.

Gerçek olduğunu varsayarsak, 12,9 inç model için bir A14X yonga, Thunderbolt bağlantı noktası ve mini-LED ekrana sahip yeni nesil bir iPad Pro görmeyi bekliyoruz. AirTag‘ler ve yeni iMac‘ler hakkındaki söylentiler de devam ediyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!