Apple, Parler’ın App Store’a Dönmesini Onayladı

Apple, Ocak ayında uygulamanın kaldırılmasının ardından, sosyal medya ağının içeriği denetleme şeklindeki değişiklikleri takiben sosyal medya uygulaması Parler‘ın App Store‘a geri dönmesine izin verecek.

Apple, 14 Nisan’da CNN’den Senatör Mike Lee ve Temsilci Ken Buck’a yazdığı bir mektupta, uygulamanın içeriği denetleme şeklini geliştirdiğini söyledi ve bu değişikliklerin “Uygulama Mağazası” na dönmesi için “yeterli” olduğunu söyledi. . Apple, uygulamayı kullanıcılara yayınlamanın artık Parler’a bağlı olduğunu ve Apple’ın “hemen kullanıma sunulacağına” inandığını söyledi.

Apple, bu yılın başlarında platformdan kaldırılmasının ardından Parler’a yazdığı bir mektupta, uygulamanın güncellenene ve “Uygulama Mağazası” İnceleme Yönergeleri ile uyumlu hale gelene kadar ve uygulama becerisini gösterene kadar “Uygulama Mağazası” dışında kalacağını söyledi. “hizmetinizdeki tehlikeli ve zararlı içeriği etkili bir şekilde denetleyin ve filtreleyin.”

Not: Bu konuyla ilgili tartışmanın politik veya sosyal niteliği nedeniyle, tartışma başlığı Siyasi Haberler forumumuzda yer almaktadır. Tüm forum üyeleri ve site ziyaretçileri ileti dizisini okuyabilir ve takip edebilir, ancak gönderi en az 100 gönderi olan forum üyeleriyle sınırlıdır.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!