Apple Pay Meksika’da Başlıyor

Apple bugün Meksika‘da resmi olarak Apple Pay‘i piyasaya sürdü. iPhone, Apple Watch ve Mac’ kullanıcılarına ve desteklenen bankalar ile çevrimiçi olarak kolayca ödeme yapma olanağı sunuyor.

Şu an itibariyle, Citibanamex ve Banorte, “Apple Pay” i desteklediğimizi bildiğimiz tek iki banka. American Express ve MasterCard desteği de mevcuttur. Liste muhtemelen çok daha uzun ve bankalar önümüzdeki saatlerde müşterilerine duyuruyu yapacak.

Geçtiğimiz yıl Apple, Meksika sitesindeki “Apple Pay” web sayfasını, özelliğin 2021’e kadar kullanılamayacağını söyleyecek şekilde güncelledi. Küçük düzeltme, Mart ayında Meksika’daki kullanıcıların “iPhone “larındaki Cüzdan uygulamasında” Apple Pay “istemlerini görmeye başladıkları raporlarından sonra geldi. .

Apple kullanıcıları ve destek bankalarının müşterileri, kolay ve temassız ödemeler için kredi / banka kartlarını eklemek üzere ‌iPhone‌larında Cüzdan uygulamasına gidebilir. Kart, daha kolay, temassız bilek ödemeleri için bir Apple Watch ile de senkronize edilebilir.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!