Ana SayfaHaberDiscord,...

Discord, Stage Discovery Özelliğini Duyurdu

Altıncı doğum gününü kutlamak için Discord, sosyal ses odalarını bulmayı kolaylaştıran yeni bir özelliği açıkladı. Uygulama aynı zamanda yeni bir logo ve gelişmiş konuşmalar için bir Threads özelliği alıyor.

Discord, Clubhouse benzeri sosyal ses odaları olan yeni uygulaması Stage Channels ile kullanıcının ilgisini çekebilecek genel Sahne Kanallarının bir beslemesini görmesini sağlayacak Stage Discovery özelliğini duyurdu. Liste makine öğrenimi kullanılarak oluşturulacak.

“Daha büyük topluluklara paneller, komedi geceleri veya gerçekten herhangi bir canlı sesli etkinliğe ev sahipliği yapmanın kolay bir yolunu sunmak için Yakın zamanda Sahne Kanallarını başlattık. Bugün, kontrol etmek istediklerinizi bulmak için sunuculara girip çıkmanıza gerek kalmadan bu sesli olayları keşfetmenize olanak tanıyan yeni bir özellik olan Stage Discovery’yi duyuruyoruz. “

Discord, kullanıcıların Aşama Kanallarındaki başlıklarda veya açıklamalarda küfürlü bir dil kullanamayacağını söylüyor. Müstehcen, sansürlenmemiş veya cinsel içerik de yasaktır. Şirket ayrıca, kullanıcıların ücretli etkinliklere ev sahipliği yapma yollarını test etmeye başlayacak. Discord, özel beta sürümündeyken şimdilik “bunu herkes için nasıl harika hale getireceğini” öğreneceğini söylüyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!