En Güzel 2023 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel bildirim seslerini bir araya topladık. Bir çok telefonun bildirim seslerinin bulunduğu yazımızda gerçekten hoşunuza gidecek bildirim sesini bulabilirsiniz.

MP3 player’ın yüklenmesi biraz zaman alabilir. Özellikle mobilden giren ziyaretçiler biraz beklerlerse site açılacaktır. Ayrıca player’ın yüklenmemesi telefonunuzdan da kaynaklı olabilir. Site açılmazsa başka bir web browser üzerinden sayfayı açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz bildirim seslerini İletişim bölümünden bize göndererek sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Yeni bildirim sesleri geldikçe yazıyı güncellemeye çalışacağım.

Mobil Kullanıcıların Dikkatine!! Bildirim seslerini indirmek için oynatın yanındaki indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Ancak Apple IOS işletim sisteminde olan kısıtlama nedeniyle iPhone’lar da indiremeyebilirsiniz. Bunun için tek çözüm olarak başka bir cihazdan indirmenizi öneririz. Başka kaynaklardan bildirim seslerini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca zil seslerini indirmek için Zil Sesleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Bildirim Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

  1. Huawei telefonumun sert bildirim ses tonundan kafam şişmişti. Sürekli mesaj bildirimi geldiği için daha hafif bildirim sesleri arayışına girmiştim. Google’da karşıma siteniz çıktı. 8 sekmedekim tüm bildirimler birbirinden güzel. İşime yarayabilecek 42 tane bildirim sesi indirdim. Deneyeceğim sayenizde 🙂 Paylaşımınızdan ötürü size minnettarım. Emeğinize sağlık. Saygılarımla…

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!