Ana SayfaHaberFujifilm...

Fujifilm Instax Mini 40 Tanıtıldı; İşte Fiyat ve Özellikleri

Fujifilm‘in Instax Mini 40‘ı, geçen yılki Instax Mini 11‘e çok benzeyen, ancak yeni bir retro görünüm ve 30 $ daha yüksek fiyat etiketi ile bir anlık film kamerası. Sadece iki düğme, dahili flaş ve “pop-out” yakın çekim lensi ile kullanımı eski Polaroidler kadar kolaydır.

Instax Mini 11‘de olduğu gibi, film kartuşunu arkaya yüklersiniz ve lensi çıkarıp kamerayı açmak için lensin altındaki düğmeye basarsınız. Bir fotoğraf çekmek için deklanşör düğmesine bastığınızda kamera, deklanşör hızını ve flaş çıkışını optimize etmek için uygun pozlamayı seçerek gerisini halleder. Bu, yeni başlayanların (büyük Instax kullanıcıları olan çocuklar dahil) çoğu durumda kolayca fotoğraf çekmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda hem Normal hem de Selfie modları sunar. İkincisi için, lensi fazladan yarım inç çekmeniz yeterlidir ve bu, yakın plan fotoğraflarını daha keskin hale getirir. Çekimleri oluşturmaya yardımcı olmak için ön tarafında küçük bir ayna var.

Instax Mini 40, yalnızca 100 çekim sağlayan bir çift AA pil ile çalıştığı ve büyük plastik kartuşlar toplamda yalnızca 10 fotoğrafa izin verdiği için (film genel olarak çok yeşil değildir) en çevre dostu ürün değildir. Yine de, Mini 11’den biraz daha iyi görünen bir anlık kamera arıyorsanız, Nisan ayı sonunda 100 $ ‘a satışa sunulacak. Fujifilm ayrıca siyah kenarlıklı ve eski kontak tabakaları gibi görünecek şekilde tasarlanmış kırmızı harfli Instax Mini Kontak Sayfası anlık filmini (yukarıda) tanıttı. Bu aynı zamanda bu ayın sonunda 10 karşılaşma için 15 $ ‘dan geliyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!