Galaxy S21 FE’nin Hızlı Şarjı Onaylandı; İşte Detaylar

Samsung Galaxy S21 FE‘nin piyasaya sürülmesi ertelenebilir veya ertelenmeyebilir, ancak sertifikasyon süreci ilerliyor. Çin’in 3C, S21 FE‘nin yerel versiyonu olan SM-G9900 için Samsung EP-TA800 şarj cihazının kullanımını onayladı.

Bu şarj cihazı 25W’ta maksimuma çıkıyor ve bir süredir piyasada, Galaxy Note10 serisi ile birlikte geliyor. S21 FE‘nin söz konusu şarj cihazını perakende paketinde gerçekten içerip içermediği belirsizdir.

Mevcut Galaxy S20 FE, 15W’lık bir şarj cihazıyla geldi (S10 günlerinden itibaren), ancak buradaki soru, daha çok bir şarj cihazının olup olmayacağıyla ilgili. Değeri ne olursa olsun, doğru güç tuğlasına sahipseniz (USB-PD ve PPS desteklenir) mevcut model 25W şarjı da destekler.

Selefi gibi, S21 FE’nin 4.500 mAh pile sahip olması bekleniyor, bu nedenle pil ömrü karşılaştırılabilir olmalıdır. Telefonun 5G versiyonu Snapdragon 888 tarafından desteklenecek, bir Exynos modeli görüp görmediğimiz belli deği.

Telefon 6-8 GB RAM’e sahip olacak ve 6.41” 120 Hz Super AMOLED ekrana sahip mevcut modelden çok daha küçük olabilir. Tasarım, renderlarda görüldüğü gibi S21 serisini ödünç alacak.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!