Galaxy S7’nin Canlı Kullanım Videosu Sızdırıldı

21 Şubat’taki Mobil Dünya Kongresi(MWC)’ne günler kala, Samsung’un kongrede tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S7’nin Canlı Kullanım Videosu Sızdırıldı sızdırıldı.

Galaxy S7’nin canlı ve kullanıldığı videoda, cihazın çok kapsamlı ve uzun olmasa da, ön ve arkasının görüntüsü, TouchWiz arayüzü, Flipboard uygulaması ve kamera ile flaş bölümü net olarak gözüküyor. Videonun kim tarafından nasıl sızdırıldığı şimdilik bilinmiyor.

Genel olarak şimdiye kadar olan sızıntılarla paralel gibi görünen cihaz, Samsung’un S6 ailesi ve Note 5 modeliyle aynı tasarım çizgilerini kullanıyor.

Galaxy S7’nin (neredeyse kesinleşmiş sızıntılara göre) özelliklerini hızlıca bir özet geçmek gerekirse, telefon Exynos 8890 ve Qualcomm Snapdragon 820 olarak 2 farklı işlemci ve 4GB RAM LPDDR4 ile gelecek.

Galaxy S7’nin Canlı Kullanım Videosu

1440×2560(2K) çözünürlüğünde ve basınca duyarlı ekrana sahip olan telefon, Samsung’un ilk basınca duyarlı ekran bulunduran amiral gemisi olacak. Kamera bölümünde ise 12 megapiksellik fakat daha büyük piksel boyutlarına ve f/1.7 diyafram açıklığında bir sensöre sahip.Galaxy S7’nin Canlı Kullanım Videosu SızdırıldıDikkat çeken başka bir özellik ise Samsung’un S6 ve Note 5’te koymadığı microSD kart girişi de bu telefonda tekrar yerini alıyor. Telefon IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı da dayanıklı olacak. Ayrıca cihazda USB Type-C desteği bulunmuyor. Son sızıntılara göre de telefon 2800mAh batarya ile gelecek. Son olarak da telefonun $740’dan satışa sunulması bekleniyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!