Google Keep’e “Sürüm Geçmişi” Özelliği Geliyor

Bir süredir devam eden not uygulamaları mücadelesinde Google Keep sürüm geçmişi özelliği ile rakiplerin olan özellik farkını kapatarak daha gelişmiş bir hale geliyor. Bir notu değiştirdikten sonra eski düzenlemerin görülmesini sağlayan özellik not geçmişinin görülmesine olanak tanıyacak.

Gmail üzerinden senkronize edilen hızlı ve ücretsiz bir not alma uygulaması olan Google Keep her geçen gün yeni bir özelliğe daha kavuşuyor. Geçtiğimiz günlerde H1, H2 gibi metin biçimlerinin geleceğini duyuran firma, şimdide not geçmişi özelliği ile uygulamaya yeni işlevsel özellikler eklemeye devam ediyor.

Keep.google.com adresinden Keep’in web sürümüne gider, herhangi bir notu seçer ve alttaki üç noktalı menüyü tıklarsanız, altta yeni bir “sürüm geçmişi” seçeneği görürsünüz. Seçeneği tıklandığında notun sürüm geçmişinin bulunduğu listeye ek olarak bir de notun .html formatında indirilebileceği bir “indir” butonu da bulunmakta. Sürüm geçmişi özelliği bazı hesaplarda gri ve “çok yakında” olarak görünsede az not barın hesapların öncelikli olduğu ve kademeli olarak tüm hesapların bu özelliği kullanabileceği söyleniyor.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!