Google, Nexuslar için Canlı Kılıfları satışa çıkardı

Geçtiğimiz gün Google resmi blog sitesi üzerinden yayınladığı bildiri ile Nexuslar için Canlı Kılıfları satışa çıkardıklarını duyurdu.

Nexus 6, Nexus 5X ve Nexus 6P telefonlarında kullanılabilen canlı kılıflar, temel olarak duvar kağıdı ile kılıf arasında bir uyum sağlanmasını amaçlıyor. Böylece duvar kağıdı ve kılıf bir bütünmüş gibi durarak göze daha hoş gelmesi sağlanıyor.

Google’ın resmi sitesinden seçtiğiniz resmin/fotoğrafın konumunu, yönünü vs. ayarlayabildiğiniz gibi ayrıca önceden belirlenmiş filtreler yardımıyla görüntüleri iyileştirebilir, desenlerle de seçtiğiniz görüntüye çok daha farklı bir hava katabilirsiniz.Google, Nexuslar için Canlı Kılıfları satışa çıkardı

Google, fotoğraf ve resme ek olarak GoogleMaps’dan seçtiğiniz herhangi bir yerin görüntüsünü de kılıfa bastırıp yollayabiliyor.Ayrıca kılıfın arka tarafında bizleri bir NFC bölümü ve bir buton karşılıyor.

Kılıfta yerleşik olarak bulunan bu NFC ve buton, “My Live Case” uygulaması ile duvar kağıtları arasında geçiş, kamerayı açma, Wi-fi’yi açma/kapatma, Flaşı açma/kapatma, İnternet paylaşımını açma/kapatma ve herhangi bir uygulamayı açmak için kullanılabiliyor.

NFC ile kılıfın, telefon ile bağlanması, bir buton yardımıyla çeşitli işlemlerin yapılabilmesi, kılıflara yeni bir boyut kazandırmış. İlerleyen günlerde diğer üreticilerden de yine aynı mantıkla çalışan, üzerinden bir çok butona sahip kılıflar görebiliriz.

Google, ülkemizde telefon, tablet ve aksesuarlarını satmadığı için bu kılıfa Amerika veya destek verilen bir Avrupa ülkesinden ulaşabilirsiniz. $35 fiyat etiketi ile satışa çıkarılan kılıflar en geç 20 iş gün içinde belirtilen yere ulaştırıldığını da belirtelim.

https://youtu.be/ZrinxYzhq-E

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!