Google Pixel 7 Bildirim Sesleri

Google Pixel 7 bildirim sesleri, telefonun tasarımı ile uyumlu, doğadan, günlük seslerden ve çalgı aletlerinden alınan kısa tonlardan oluşmaktadır. Çok sesli ve dikkat çekici olmayan bildirim sesleri sakin sesleri sevenlere daha çok hitap etmektedir.

Toplamda 12 adet melodiden oluşan bildirim seslerinin toplam boyutu 754 KB olup mp3 formatına sahiptir. Ses çözünürlüğü 192 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 48 Khz olarak üretilen sesler stereo ve yüksek ses çıkışı verebilmektedir.

Bildirim seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının sağında yer alan indirme ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Tarayıcı izinlerinden dolayı bildirim sesi yer yer yeni sekmede oynatıcında açılsa da bu ekrandan da dinleyebilir ve en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak da bildirim seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca Google Pixel 7 zil sesleri, alarm sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz içerikleri indirebilirsiniz.

Google Pixel 7 Bildirim Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!