Ana SayfaHaberGoogle'ın...

Google’ın Ses kaydedici Uygulaması Web Üzerinden Masaüstü Arayüzü Alıyor

Google Pixel’in en çekici özelliklerinden biri ses kayıt uygulamasıdır. Şu anda tüm Pixel telefonlarda özel olarak kullanılabilen ses kaydedici uygulaması, veri bağlantısı olmasa bile gerçek zamanlı olarak sesi (şu anda yalnızca ABD İngilizcesi dilinde) metne dönüştürüyor.

9to5Google tarafından bildirildiği üzere, arayüz henüz tam olarak çalışmadığı için biraz erken de olsa Google Kaydedici web uygulaması geldi. Recorder.google.com yayına girdi ve site, kayıtları ve transkripsiyonlarını dinlemenize ve görüntülemenize izin verecek.

Uygulama, saatler süren kayıtlarda arama yapmayı kolaylaştırır ve hatta dersleri veya röportajları belirsiz konulara göre otomatik olarak etiketler. Metinden transkripsiyon parçalarını keserek de kayıtları kırpabilirsiniz. Bunu şu anda yalnızca Google Pixel’in kayıt uygulamasından yapmak mümkündür, bu nedenle yukarıdakileri yapmanıza, ayrıca bu kayıtları ve konuşma metinlerini paylaşmanıza olanak tanıyan bir web arayüzü, uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmenin harika bir yoludur.

Şimdi web sitesine gidebilirsiniz ve size bir açılış sayfası gösterecektir. Mevcut durumunda Google hesabınızla oturum açmaya çalıştığınızda, uygulama çalışmaz. Google’ın uygulamayı çok yakında, muhtemelen mobil uygulama yedekleme işleviyle güncellendiğinde başlatacağını tahmin ediyoruz.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!