HBO Max Küreselleşiyor

Haziran sonunda Latin Amerika ve Karayipler’de 39 bölgede piyasaya sürülecek. Daha sonra Avrupa’ya genişleyecek, ancak biraz farklı bir şekilde. Henüz Kanada’da bir lansmanla ilgili bir haber yok.

Latin Amerika ve Karayipler’deki HBO Go hizmeti aşamalı olarak kaldırılacaktır. Mevcut aboneler, tamamen yeni uygulamalar ve çeşitli abonelik seçenekleri aracılığıyla Max’e anında erişim elde edecekler.

HBO Max, genç izleyiciler için Cartoon Network ve Looney Tunes Çizgi Filmlerinin yanı sıra başlıca Warner Media kuruluşlarından – HBO, Warner Bros, New Line, DC, CNN, TNT, TBS, truTV, Adult Swim’den filmler ve TV dizileri sunacak.

Bu, Friends gibi uzun zamandır favorileri, ayrıca Raised by Wolves gibi yeni içerikleri ve GoT prequel House of the Dragon gibi gelecek dizileri içerir. Yerel film ve TV şovu yaratıcılarının çalışmalarını sergileyecek Max Originals da olacak.

HBO Max, bu yılın sonlarında, özellikle İskandinav ülkeleri, Orta Avrupa, İspanya ve Portekiz’de, Avrupa’da mevcut HBO markalı akış hizmetlerinin yerini alacak. Kesin lansman tarihi henüz açıklanmadı.

Haziran ayı sonlarından itibaren HBO Max şu ülkelerde satışa sunulacak: Anguilla, Antigua, Arjantin, Aruba, BVI, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Brezilya, Cayman Adaları, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Curacao, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador , El Salvador, Grenada, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Jamaika, Meksika, Montserrat, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, St. Kitts ve Nevis, St. Lucia, St. Vincent, Surinam, Trinidad ve Tobago, Uruguay ve Venezuela.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!