HMD, Yeni Nokia Telefonlarının 8 Nisan’da Geleceğini Resmen Doğruladı

HMD Global, 2021’de şimdiye kadar bir telefon duyurdu, ancak yılı henüz tam olarak başlamadı Bu, 8 Nisan’da gerçekleşecek. Şirket, bir seri harf + numarası içeren yeni bir adlandırma şeması benimseyecek.

Bunlar Nokia G10, X10 ve X20 olacak, G serisi giriş seviyesi telefonlara ev sahipliği yapacak ve X orta seviye koruculara ev sahipliği yapacak. G10, bir Helio P22 yonga setinden güç alıyor ve 140 € ‘dan satılması bekleniyor.

X10 ve X20, Snapdragon 480 yonga seti sayesinde 5G bağlantısına sahip olacak (X20, bunun yerine 690’ı alabilir). 300-350 € aralığında dedikodular oldukça yüksek, ancak lansman tarihinden üç hafta uzaktayız, bu nedenle bu kadar erken çıkan bilgiler doğru olmayabilir. Şu anda yalnızca bir tane 5G özellikli Nokia var, 8.3 (artı Verizon için bir sürüm), bu nedenle HMD, 5G sunumu açısından rekabetin arkasında.

Nokia 6.4 ve 7.4 gibi boru hattındaki diğer cihazlara ne olacağı net değil. Yeniden adlandırılacaklar mı yoksa HMD‘nin birkaç adlandırma şeması olacak mı (kalıbı bozan giriş seviyesi C serisi zaten var).

8 Nisan‘da daha fazlasını duymayı umuyoruz, etkinlik saat 15:00 UTC‘de başlayacak.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!