Ana SayfaHaberHP’nin...

HP’nin Yeni Envy Dizüstü Bilgisayarları Tanıtıldı

HP, Envy dizüstü bilgisayar serisini düzenli olarak yeniler, onları en yeni işlemciler ve grafiklerle donatırken bazı iyileştirmeler de yapar. Şirket, daha fazla reklam öğesi çekmek amacıyla, birden çok ekranda çalışmanıza olanak tanıyan ayrı bir kablosuz farenin yanı sıra yükseltilmiş 4K ekran, gelişmiş işleme ve grafik donanımı seçenekleri sunan iki yeni dizüstü bilgisayar piyasaya sürüyor.

1000 $ ‘dan başlayan HP Envy 17, iki yeni ürün için daha pahalı. Adından da anlaşılacağı gibi, tam HD ekran çözünürlüğüne sahip 17,3 inç ekrana sahip. İçinde Intel Iris X grafik, 12GB RAM ve 512GB dahili depolama ile birleştirilmiş 11. nesil Intel Core i7 dört çekirdekli işlemci var. Dizüstü bilgisayar kapaklı bir tasarıma (ters çevrilebilir menteşeler küçük kardeşleri için ayrılmıştır), ince çerçevelere ve yüzde 86,3 ekran / vücut oranına sahiptir. Daha güçlü bir şeyin peşindeyseniz, 1 TB PCIe SSD depolamaya, 32 GB belleğe ve 4K ekrana yükseltebilirsiniz.

Öte yandan HP x360 15, AMD tabanlı model için 750 $ ‘dan ve Intel tabanlı sürüm için 900 $’ dan başlıyor. 2,5 kg’lık muadilinden biraz daha az olan 1,8 kg ağırlığındadır ve dokunmatik ekranlı tablet olarak kullanmanıza olanak tanıyan ikisi bir arada dizüstü bilgisayar tasarımına sahiptir. Bunu göz önünde bulundurarak, HP, video akışı ve oyun için harika olması gereken bir 4K OLED modeli sunuyor. X360 15, bir AMD Ryzen 7 veya 11. Nesil Intel Core işlemciyle sunulur ve NVIDIA MX450 grafik içerir. Her iki yeni cihaz da yüzde 19 daha büyük bir dokunmatik yüzeye ve ekranı esasen görüntülü görüşmeler için yerleşik bir selfie ışığına dönüştüren Geliştirilmiş Yıldırım adlı yeni bir özelliğe sahip.

Yeni dizüstü bilgisayarların yanı sıra HP, bu baharda USB-A veya Bluetooth dongle’lar aracılığıyla aynı anda üç cihazda çalışan yeni bir HP 930 Creator Kablosuz Fare de piyasaya sürecek. 90 dolarlık fare yedi programlanabilir düğme, bir kaydırma tekerleği ile birlikte gelir ve görünüşe göre tek bir şarjla 12 haftaya kadar dayanır.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!