HTC Desire 628 Fotoğrafları ve Özellikleri Sızdırıldı

HTC’nin orta sınıfa konumlandıracağı Desire 628 Fotoğrafları ve Özellikleri sızdırıldı. Desire 628 HTC’den alışık olduğumuz gibi yine renkli ve canlı tasarımla geldiğini görüyoruz.

HTC Desire 628 Fotoğrafları ve Özellikleri

Ön tarafta Boomsoud hoparlöre yer verilen telefonda, çerçeve, kamera ve LED flaş çemberinin canlı renklerle donatılmış. 720p HD çözünürlüğünde 5-inç ekran kullanılan Desire 628’de, 8-çekirdekli 1.3GHz hızında çalışan MediaTek MTK6753 yongaseti ve 3GB RAM’e yer verilmiş.

f/2.0 diyafram açıklığına sahip 13 MP çözünürlüğünde kamera sensörü bulunan telefonda, 2200mAh kapasiteli batarya kullanılacak. Ön tarafta 5MP selfi kamerasına yer verilirken telefonun, 32GB genişletilebilir dahili hafızaya sahip olduğunu da belirtelim.

Telefonun Desire 830’un küçültülmüş bir versiyonu gibi duruyor. Zira geçtiğimiz günler de Tayvan için çıkan Desire 830 ile aynı tasarım ve donanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sızan bilgiler ve görüntülere bakacak olursak Desire 628 çok yakın bir zamanda duyurulacaktır ancak yine bu telefonun da Tayvan pazarına özgün olacağı düşünülüyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!