HTC Desire 830 görüntüleri ve bazı özellikleri sızdı

HTC’nin yeni orta seviye telefonu Desire 830 görüntüleri ve bazı özellikleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün alüminyum kasalı orta/üst seviye donanımlı One S9’u duyuran HTC, şimdi plastik kasalı orta/üst seviye donanımlı Desire 830’u çıkartmaya hazırlanıyor.

One X9, HTC 10 ve One S8 gibi telefonlarla yüksek malzeme kaliteli orta ve üst seviye telefonlar çıkartan HTC, Desire tarafında gençlere yönelik, renkli ve hoş tasarımlı (plastik kasalı) süper orta sınıf Desire 830 telefonunu duyuracak.

HTC Desire 830 görüntüleri ve bazı özellikleri sızdı_01

Arka ve ön taraftaki çerçevenin keskinliği olarak HTC 10’u andıran Desire 830 yinede, kamera, logo ve genel tasarım itibariyle Desire ailesinden alışık olduğumuz bir dizayn ile geliyor. Hoparlör ızgarası ve kamera çerçevesinin de renklendirildiği telefon gerçekten çok dikkat çekici ve güzel olmuş.

Sızdırılan bilgilere göre Desire 830; 5.5-inç FHD çözünürlüğünde IPS LCD ekrana, MediaTek MT6753 chipsetine (8-çekirdekli, 1.3GHz Cortex-A53 CPU), 3GB RAM‘e ve 32GB dahili hafızaya sahip olacak.

HTC Desire 830 görüntüleri ve bazı özellikleri sızdı_02

Sızdırılan görüntülere ve bilgilere bakılacak olursa telefon çok yakın bir tarihte çıkacağını söyleyebiliriz. Ancak siz yine de telefonu yakın bir tarihte beklemeyin. Zira şuan HTC’nin kapatması gereken bir telefon boşluğu yok. Yine de HTC mobil pazarın nabzına göre bir tarih belirleyip Desire 830’u piyasaya sürecektir.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!