Huawei kadınlara yönelik Huawei Elegant ve Jewel saatlerini duyurdu

Akıllı saat ve bilekler üzerine oldukça kaliteli işlere imza atan Huawei, kadınlara yönelik Huawei Elegant ve Jewel akıllı saatlerini CES 2016’da gerçekleştirdiği etkinlikte duyurdu.

Android Wear işletim sistemli akıllı saatler çıkartan Huawei ürün gamında kadınların aksesuar ihtiyacını karşılayan Huawei Elegant ve Jewel modelleriyle akıllı saatlerine olan ilgiyi arttırmayı hedefliyor.

Huawei Jewel (Mücevher) adından da anlaşılacağı gibi çerçevenin etrafına dizilmiş Swarovski kristallerle (toplam 68 tane, her biri 1.5mm) dizayn adilmiş.

Kasa paslanmaz çelik üzerine son dönemde oldukça popüler olan rose golde regi ile kaplanmış. Çerçeve genişliği ise 42mm olarak belirtilmiş.

Huawei’nin Elegant modeli ise ışıltıdan biraz daha uzak olup daha zarif bir saat isteyenleri tercihi olabilir.Her iki saat de ince, özelleştirilebilir deri kayış ile birlikte geliyor.

İlk olarak 27 ülkede çıkacak olan Huawei Elegant ve Jewel ne yazık ki satışa çıkacak ülkeler arasında Türkiye yer almıyor.Belki Huawei ilerleyen günler bu saatleri Türkiye ye getire bilir ancak ilk aşamada bu saatleri Türkiye de resmi olarak satılırken göremeyeceğiz.

Huawei kadınlara yönelik Huawei Elegant ve Jewel saatlerini duyurdu

Swarovski kristallerle kaplı olan Huawei Elegant modeli 499 $ fiyat etiketi ile satışa sunulurken, daha zarif ve gösterişsiz olan Huawei Jewel modeli ise 100 $’dan satışa çıkacak.

Son olarak  Huawei Elegant ve Jewel saatlerinin kadınların alabileceği en şık akıllı saatler olduğunu söyleyebilirim.

Apple ve Samsung gibi bir çok büyük üreticilerin bile akıllı saatin ilerisine gidemediğini görürken Huawei saatlerin bir saatten öte bir aksesuar olduğunu kavramış olacak ki böylesine eşsiz saatler ile karşımıza çıkmış.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!