Huawei P60 Bildirim Sesleri

Huawei P60 bildirim sesleri, telefonun elegant tasarımı ile uyumlu, Huawei’nin yıllardan ekosisteminin tecrübesini yansıtan tonlardan oluşmaktadır. Canlı melodilerin hakim olduğu kısa bildirim sesleri polifonik ve net bildirim sesleri sevenlere hitap etmektedir.

Toplamda 31 adet melodiden oluşan bildirim seslerinin toplam boyutu 1.7 MP olup mp3 formatına sahiptir. Ses çözünürlüğü 192 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 48 Khz olarak üretilen sesler stereo ve yüksek ses çıkışı verebilmektedir.

Bildirim seslerini aşağıdaki ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağında yer alan kırmızı renkli indir ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Tarayıcı izinlerinden dolayı bezen yeni sekmede açılan bildirim seslerini açılan pencereden de dinleyebilir ve en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak bildirim seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca Huawei P60 zil sesleri, alarm sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz duvar kağıdı, alarm sesleri veya zil seslerini indirebilirsiniz.

Huawei P60 Bildirim Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!