Huawei P60 Duvar Kağıtları

Huawei P60 duvar kağıtları makro çekim ve baloncuk efektleri hazırlanmış olup, telefonun elegant tasarımı ve renkleri ile uyumlu olarak hazırlanmış. Firmanın yenilikçi ve yumuşak hatlarını yansıtan duvar kağıtları, canlı renkleri ve esnek hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Canlı ve baskın renklerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı, renkleri ve işletim sistemi ile uygun olarak dizayn edilmiş. Kumaş dalga ve su baloncuk efektleri ile oluşturulan renkli kanat görsellerin bulunduğu duvar kağıtlarının özellikle AMOLED ekranlı telefonlarda oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Katmanlı canlı renklerin hakim olduğu duvar kağıtlarında turuncu ve mavi renklerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. 2700 x 2700 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının kare yapıda olduğunu ve ekranda uygulandığı gibi göründüğünü belirtelim.

Toplam 10 adet görselden oluşan duvar kağıtları yüksek çözünürlükteki olup, 1:1 ekranlara uygun olarak tasarlandığını belirtelim. Toplam 10.4 MB büyüklüğünde duvar kağıtlarını en altta bulunan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile tek tek görselleri indirebildiğiniz gibi ayrıca toplu olarak da indirebilirsiniz.

Huawei P60 Duvar Kağıtları

Huawei P60 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!