Huawei P60 Zil Sesleri

Huawei P60 zil sesleri, telefonun şık tasarımı ile uyumlu, Huawei’nin yıllardan ekosisteminin tecrübesini yansıtan melodilerden oluşmaktadır. Canlı tonların hakim olduğu zil sesleri polifonik ve sade zil sesleri sevenlere hitap etmektedir.

Toplamda 27 adet melodiden oluşan zil sesleri toplam boyutu 10.7 MB olup mp3 formatında sahiptir. Ses çözünürlüğü 192 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 48 Khz olarak oluşturulan zil sesleri stereo kanala ve yüksek ses çıkışına sahiptir.

Zil seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağında yer alan kırmızı renkli indir ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Tarayıcı izinlerinden dolayı bezen yeni sekmede açılan zil seslerini o ekranda da dinleyebilir ve en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak zil seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca Huawei P60 bildirim sesleri, alarm sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir, sevdiğiniz duvar kağıdı, bildirim seslerini ve alarm seslerini indirebilirsiniz.

Huawei P60 Zil Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!