Ana SayfaHaberInstagram,...

Instagram, Hikayelere Bağlantı Gönderilmesine İzin Verecek Yeni Bir Özelliği Test Ediyor

Matt Navarra bir kez daha Twitter sayfasını ele geçirdi ve ilk olarak Alessandro Paluzzi tarafından fark edilen Instagram tarafından Tanıtılacak olan yeni özellik hakkında bir paylaşımda bulundu. Bu yeni özellik, kullanıcıların şu anda bağlantıları açmasını sağlayacak, Instagram hikayesinde yayınlanan bağlantılara erişilemiyor ve bazen ölü olarak anılıyor. Ama şimdi görünen o ki, Instagram nihayet bu platforma da bu yeni özelliği yüklemeye karar verdi.

Instagram, Hikayelere Bağlantı Gönderilmesine İzin Verecek Yeni Bir Özelliği Test Ediyor

Şu anda, tüm beslemeyle bağlantıları tek tek doğrudan mesajla göndermek dışında doğrudan paylaşmanın doğrudan bir yolu olmadığından Instagram kullanıcıları, Instagram biyografilerini, kopyalanan bağlantıyı kullanılabilir hale getirmenin bir yolu olarak kullanır. Aynı zamanda işleri halletmenin en basit yoludur. Bu bağlantı, takip etmeyenler veya kullanıcıların takip etmediği kişiler dahil herkes tarafından erişilebilir olacaktır.

Instagram profilini ziyaret eden herkes yapıştırılan bağlantıyı kontrol edebilecektir. Ancak bunun da bir sınırlaması vardır. Bu bağlantılar bazen işlerini bu platform üzerinden yürüten farklı markalar tarafından güncellenmektedir. Biyografilerini yeni stoka bir bağlantıyla güncellerler, ancak biri çekici bir şey bulursa ve daha fazlasını öğrenmek isterse ve mevcut bağlantı için profili ziyaret etmeye karar verirse. Ancak bunun yerine, bağlantı güncellendiği için alıcı hayal kırıklığına uğrayacaktır. Hikayelerin bağlantılara erişim vermesinin tercih edilmesinin nedeni budur, çünkü vurgular oluşturulduğunda bağlantılar organize bir şekilde kolayca kaydedilebilir.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!