iOS İçin Brave Browser, Video ve Ses İçeriğini Sıralamak İçin Yeni Oynatma Listesi Özelliği Kazanıyor

iPhone ve iPad‘de bulunan Brave Browser, ses ve video içeriğini kolay erişimli bir kuyruğa kaydetmek için tasarlanmış yeni bir Çalma Listesi özelliği kazandı.

Kullanıcılar, videoların, şarkıların, podcast’lerin ve daha fazlasının bir listesini tutabilir ve daha sonra, uygulama içindeki menüden Brave Playlist seçeneğine dokunarak istedikleri zaman Brave tarayıcısından bu listeye erişebilirler.

Çalma Listesine herhangi bir ortam eklemek, “Brave Çalma Listesine Ekle” seçeneğine dokunmak veya bir video veya ses dosyasına uzun basmak kadar basittir. Diğer özellikler arasında otomatik oynatma seçeneği ve Oynatma Listesindeki öğeleri düzenlemek için sürükle ve bırak araçları bulunur.

Podcast’ler için oynatma / duraklatma, oynatma hızı ve ileri ve geri atlamayı içeren kontroller vardır ve videolar için Apple’ın Resim İçinde Resim özelliği desteklenir, böylece kullanıcılar cihazlarında başka şeyler yaparken video izleyebilirler.

Brave Playlist, Twitch, YouTube, Vimeo, Soundcloud ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla platformu destekler ve iOS için ücretsiz Brave uygulamasında mevcuttur.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!