iPhone 12 Stokları Kısa Sürede Tükendi

iPhone 12 stokları için binlerce kişi çevrimiçi olarak sıraya girdi. Perakendecilere dağıtılan yeni iPhone modelleri dakikalar içerisinde tükendi. Pro modeli haricinde diğer iPhone 12 modelleri tükendi. Üstelik minimum bir ay sonra fiziki ve online mağazalardaki yerini alabilecekleri öğrenildi.

iPhone 12 stoklarının Türkiye’de kısa süre içerisinde tükenmesi sürpriz olmadı. Önceki iPhone modelleri de ilk satışında ciddi bir talep yaratmıştı.

9.999 ile 19.999 TL arasında değişen Apple’ın çiçeği burnunda olan bu serisi için e-ticaret siteleri de en erken 3 hafta sonrasına teslimat yapabiliyor. Yüksek bir fiyat etiketine sahip olan az sayıda iPhone 12 Pro seçenekleri ise henüz tükenmedi.

Yeni iPhone 12 modelleri, yüksek fiyat seçenekleri nedeniyle Apple’a yönelik eleştirilerin konusu olmuştu. Covid-19 pandemisi ve Türkiye’deki ciddi ekonomik dalgalanmalara rağmen oluşan yoğun talep, Apple’ı müşterileriyle ilgili yine haklı çıkardı. Bakalım bir ay sonraki iPhone 12 stokları da dakikalar içerisinde tükenecek mi? Bu sorunun cevabını henüz veremiyoruz. iPhone 12 Pro Max teknik özelliklerini incelemek isterseniz bağlantıya tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!