iPhone 7 Plus Canlı Fotoğrafları Sızdırıldı

Apple’ın merakla beklenen yeni amiral gemi telefonunun lansman tarihi yaklaştıkça sızıntılar da artıyor. En son sızıntıyla iPhone 7 Plus canlı fotoğrafları ortaya çıkmış oldu.

Ortaya çıkan bilgilere göre iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro olarak 3 farklı versiyonun olacağı, büyüklük ve donanım noktalarda farklı fakat tasarımlarının aynı olacağı biliniyor.

Yeni yayınlanan iPhone 7 Plus canlı fotoğrafları ile ortaya atılan iddiaların doğru olduğu anlaşılıyor. Fotoğraflar incelendiğinde, telefonun arka tarafında çift kamera sensörünün yer aldığını görüyoruz. Anten çizgilerinin çerçeveye yakın konumu önceden sızan görüntüler ile örtüşüyor.

Ancak telefonun arka tarafında yer alan 3 noktanın ne olduğunu anlayamadık. Bataryalı kılıflar için bataryayla bir bağlantı noktası, bir tür sensör grubu olabilir. Veyahut bir prototip olduğu için yerleştirilmiş de olabilir. Bunu ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Telefonun ön tarafının yine çok sade göründüğünü söyleyebiliriz. Fotoğraflardan çok fazla anlaşılmıyor ancak parmak izi okuyucunun basınca duvarlı kapasitif bir yüzey olacağı söyleniyordu ancak fotoğraflardan bunun bir işaretini göremedik. Bunların dışında telefonun 5.5-inç büyüklüğünde olacağını ve 3.5mm kulaklık girişinin bulunmadığını da belirtelim.

Ana Kaynak:MyDrivers
YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!