Ana SayfaHaberKablosuz...

Kablosuz Kulaklık OnePlus Buds Duyuruldu

Tam kablosuz kulaklık OnePlus Buds, 13.4mm dinamik sürüler, Warp Charge hızlı şarj, suya karşı dayanıklılık, 30 saate kadar kullanım süresi, dokunmatik dış yüzey butonları şeklinde başlıca özelliklere sahip.

Geçtiğimiz gün Oneplus Nord telefonu ile birlikte duyurulan OnePlus Buds kulaklıklar tam kablosuz olup yine benzer ürünlerde olduğu gibi kutusu içinde kablosuz şark olabiliyor. 13.4mm yüksek dinamik sürücüler kullanılan kulaklıkların kağıt üzerinde kaliteli sesse sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca Bass Boost ve Dolby Atmos destekleri ile çok daha iyi bir ses deneyimi sunacağını görülüyor.

Kablosuz Kulaklık OnePlus Buds Duyuruldu

Fast Pair özelliği ile yine benzer ürünlerde olduğu gibi kolay bir şekilde telefona bağlanabilme (kapatın açınca kulaklığı görme) özelliğine de sahip. Şarj kılıfı ile birlikte kulaklılar toplamda 30 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Warp Charge ile 10 dakika şarj edilen kulaklıklar 100 dakika, kılıf ise 500 dakika kullanım süresi sunabiliyor. Avrupada ve ana vatanında satışa çıkan OnePlus Buds kulaklıkların 80$’lık fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!