Künye

Faaliyeti
Mobil cihazlar ve teknolojiyle ilgili en son gelişmeleri yayınlayan teknoloji sitesi.

Açılış Tarihi
05.01.2015

Alt Yapısı
Cpanel ve WordPress içerik yönetim sistemi üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca CloudFlare DNS lerini kullanmaktadır.

Tema
NewsPaper teması – tagDiv (WordPress)

Eklentiler
Copy Anything to Clipboard, Easy WP SMTP, Fullestop Lock Down Admin, GDPR Cookie Consent, LiteSpeed Cache, Klasik düzenleyici, mb.miniAudioPlayer, Yoast SEO ve tagDiv tema eklentileri (tagDiv Cloud Library, tagDiv Mobile Theme, tagDiv Composer).

Sunucu Sağlayıcı
Modern İzmir (Türkiye Lokasyonlu – Ekonomik SSD Hosting)

SSL Sertifikası
Cloudflare SLL

Gizlilik İlkeleri
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Teknovudu web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda (ip adresiniz) ve üyelik formundaki kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Teknovudu’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Teknovudu, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.