Ana SayfaHaberLeaker,...

Leaker, 23 Mart’ta Apple Etkinliğinin Düzenlenmesini Önerdi

Çinli saygın bir bilgi sızıntısı (DuanRui aracılığıyla) tarafından sağlanan bilgilere göre Apple, yılın ilk etkinliğini 23 Mart‘ta gerçekleştirecek. Apple‘ın bir bahar etkinliğinde AirTag‘leri, yeni iPad‘leri ve muhtemelen güncellenmiş AirPod‘ları piyasaya sürmesi bekleniyor ve sızıntı yapan “Kang” bu tarihin 23 Mart olacağına inanıyor.

İlk spekülasyon 16 Mart’ta bir olaya işaret etti; ancak Bloomberg’den Mark Gurman, olasılığı düşürdü ve ayın ilerleyen saatlerinde bir etkinlik için kapıyı açık bıraktı. Kang, Apple’ın etkinliğinin 23 Mart Salı günü yapılması planlanan OnePlus 9 ile aynı tarihte yapılacağını söyledi.

Küresel sağlık krizi nedeniyle, Apple’ın etkinliğinin dijital olarak gerçekleştirilmesi ve web sitesi ve resmi YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor. 23 Mart ve 30 Mart, Apple’ın ne zaman bir etkinlik düzenlemeye hazır olduğuna dair makul tahminlerdir. Apple, Salı günü etkinlik düzenleme eğiliminde ve ayrıca iOS 14.5’te Uygulama İzleme Şeffaflığı’nın lansmanına denk gelecek şekilde “ilkbaharın başlarında” bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor.

Apple’ın etkinliğiyle ilgili resmi ayrıntılar bilinmiyor. Ancak, AirTags‌’in yakında piyasaya sürüldüğüne dair artan kanıtlar, Apple’ın Tile benzeri izleyicisinin 23 Mart’taki söylentiler etkinliğinde piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. DigiTimes ve diğerleri, Apple’ın mini-LED ekranlara ve daha hızlı işlemcilere sahip güncellenmiş iPad modellerini yılın ilk yarısında piyasaya süreceğini önerdi.

Kang’ın 23 Mart tarihini önermesinden kısa bir süre sonra, YouTube’un kişiliği ve isabetli Apple sızıntısı Jon Prosser, Kang’ın tarihinin doğru olduğunu açıkça gösteren bir destek gösterisinde “23” tweet attı.

Geçen yıl Kang, Apple’ın MagSafe markasını iPhone 12 serisi için yeniden canlandırmayı planladığını, ‌iPhone 12‌’nin resmi olarak duyurulmasından haftalar önce doğru bir şekilde ortaya koydu.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!