Logosu Hatalı Basılan Bir iPhone 11 Pro, 2.700 Dolara Satıldı

Apple, üretimdeki hataları önlemek için montaj hattında sıkı kalite kontrol standartlarına sahiptir, ancak bu onların olmadığı anlamına gelmez. Twitter‘da paylaşılan görüntüler, bir milyonda 1 kadar nadir olduğu söylenen bir yanlış baskı olan cihazın arkasında yanlış hizalanmış Apple logosu bulunan bir iPhone 11 Pro prototipini ortaya koyuyor.

Internal Archive tarafından yayınlanan görüntüler, Apple logosunun tabandan yukarı doğru eğimli ve merkezden biraz uzaklaştığını ve bu da onu olması gerekenden daha sağa yakın hale getirdiğini açıkça gösteriyor.

Sıklıkla Apple prototiplerinin görüntülerini paylaşan Internal Archive, yanlış basımın bir milyonda 1’den “muhtemelen daha da nadir” olabileceğini iddia ediyor ve bu da cihazı aranan bir ürün haline getirdi – Twitter hesabına göre, kısa süre önce 2.700 dolara satıldı.

Arızalı Apple ürünleri zaman zaman fabrikadan çıkmaktadır, ancak birden fazla cihaz genellikle üretim hatalarına yakalanmaktadır, bu nedenle böyle tek bir cihazda etkilenen tek bir cihazın gün ışığını görmesi alışılmadık bir durumdur.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!