Mi True Wireless Earphones 2 Basic Duyuruldu

Mi True Wireless Earphones 2 Basic; Bluetooth 5.0 bağlantı yongası, iki mikrofonlu çevresel gürüldü engelleme, 14.2mm ses sürücüleri ve dokunmatik dış kısım gibi özelliklerle geliyor.

Uygun bir fiyat ve yüksek performans odaklı olan Earphones 2 Basic, 14.2 mm‘lik büyük ses sürücüleri ve dokunmatik kontrol (ses seviyesi ve oynat/durdur) sisteminin bulunuyor. Aynı zamanda otomatik eşleştirme ve otomatik bağlan özelliğine sahip olduğunu ve kulak içini algılama (kulaktan çıkarıldığında durdurma gibi) yeteneğine sahip. Kulaklıkların her biri 4.7 gram ağırlığında olup şarj kutusunu ile birlikte yaklaşık 50 gramlık bir ağırlığa ulaşıldığını söyleyebiliriz.

Kulaklıklar tam şarj ile 5 saatlik bir pil ömrüne, USB-C şarjı desteği olan kılıf ile 20 saate kadar kullanıma imkan tanıyor. Kristal netliğinde aramalar ve çevresel gürültüyü engellemek için her kulaklıkta çift mikrofon bulunuyor. Ayrıca Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine ve SBC ve AAC kodek desteklerine de sahip. 20 Temmuzda 39,99€‘lık fiyat etiketi ile satışa sunulacağı verilen bilgiler arasında.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!