Moto G4 Plus’ın render görüntüsü sızdırıldı

Geçtiğimiz gün parmak izi sensörü ve arka kamera tasarımı ortaya çıkan Moto G4 Plus’ın render görüntüsü. Motorola’nın tasarım çizgisine oldukça yakın olan Moto G4 Plus, yine sade ve modern bir dizayna sahip.

Moto G4 Plus’ın render görüntüsü

Moto G4 Plus’ın ön tarafında alışık olmadığımız kare biçiminde bir parmak izi sönsörü bizleri karşılıyor. Parmak izi sensörünün yanında mikrofon olduğunu düşündüğümüz bir de delik bulunuyor.

Moto G4 Plus'ın render görüntüsü sızdırıldı_03

Parmak izi okuyucunun yanındaki bu mikron tasarımsal olarak kötü dursa da telefon görüşmeleri esnasında sesin karşı tarafa çok daha ne ve kaliteli aktarılmasını sağlayacaktır. Ayrıca yine video çekimlerinde 2 taraflı ses kaydını başarı ile yerine getireceğini tahmin ediyoruz. Özetle Moto G4 Plus ses kayıt yetenekleri ile diğer telefonların önüne geçebilir.

Ayrıca telefonda kapasitif tuşların olup olmayacağı konusu henüz belli değil ancak parmak izi okutucunun ön tarafta bulunduğu ve bunun “ev” tuşu görevinde kullanılacağı düşünüldüğünde sağ ve sol tarafa kapasitif butonların yer alacağını tahmin ediyoruz.

Moto G4 Plus'ın render görüntüsü sızdırıldı_02

Telefonun arka tarafında ise, çift LED flaş, bir adet kamera ve lazer otofokusun olduğu görüşüyor. Dikey bir sırayla konumlandırılan kamera ve bileşenlerinin kasada biraz çıkıntı yaptığını da belirtelim.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!