Ana SayfaHaberMotorola...

Motorola Moto Telefonların Açılış Animasyonu Değişiyor

Uzun bir süredir Motorola Moto telefonlarının açılış animasyonu olan “Hello Moto”, yapılan güncelleme ile Moto telefonların açılış animasyonu değişiyor.

Merhaba Moto sloganı ve Batwing logosunun geldiği yeni animasyonun sonlarına doğru bir elin Motorola logosunu iterek yerine Lenovo logosunu getirdiği görülüyor. Ayrıca “Hello Moto” derken Çin aksanı ile (tonlaması) söylediği de dikkatlerden kaçmıyor.

Geçtiğimiz sene Motorola’nın Lenovo’ya satılmasından sonra Lenovo tarafından Motorola telefonlarının tasarım ve yazılım kısmına karışmayacaklarını, Moto telefonlarına olduğu gibi devam edileceği, ancak teknik kısımlarda birlikte çalışılacağı ve patentlerin ortaklaşa kullanılacağını söylemişlerdi.

Ancak Lenovo’nun, Motorola telefonlarını arka plana itme politikasını her defasında da görmüştük. Şimdi de açılış animasyonunda değişikliğe giderek Motoro markasını bitirme sinyallerini vermeye başladığını görüyoruz. Bu sene içerisinde olmasa da gelecek senelerde Lenovo’nun Motorola markasını rafa kaldırdıklarını duyabiliriz.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!