NFC’li Xiaomi Mi Band 6 Tanıtıldı

Xiaomi’nin Mega Lansmanı akıllı telefonlardan daha fazlasını içeriyordu. Şirket ayrıca yeni nesil NFC Mi Band 6 akıllı bilekliğini tanıttı.  Bu, Mi Band 3‘ün renkli ekran eklemesinden bu yana yapılan en büyük yükseltmedir. Xiaomi Mi Smart Band 6, akıllı telefonlardan ilham alıyor ve yuvarlak köşeli bir ekrana sahip. Resmi rakamlara göre, bu 1,56 inçlik bir ekrana sahip.

Önemli olan sayı, bunun önceki nesle göre yaklaşık% 50 daha fazla ekran gayrimenkulü sunmasıdır. Ekran 152 x 486 piksel çözünürlüğe (326 ppi) ve 450 nit’e kadar parlaklığa sahiptir. Ekran, parmak izi bırakmayan kaplamalı temperli cam ile kaplanmıştır.

Diğer büyük yükseltme, SpO2 izlemenin dahil edilmesidir. Bandın egzersiz sırasında kan oksijen seviyenizi izlemesini sağlar, ancak aynı zamanda siz uyurken solunum kalitenizi takip etmesini sağlar (REM takibi de mevcuttur). 24/7 kalp atışlarınızı takip edebilen bir kalp atış hızı monitörü hala gemide.

125 mAh LiPo pil, önceki nesil ile aynı boyutta ve artan ekran boyutuna rağmen aynı 14 günlük pil ömrünü vaat ediyor. Bu bant, selefi ile aynı manyetik geçmeli şarjı kullanıyor.

Ek sağlık özellikleri arasında kadın sağlığı takibi ve stres izleme bulunur. Egzersiz söz konusu olduğunda, eski modelin iki katı olan 30 fitness modu vardır. Bu modlardan 6’sı otomatik olarak algılanabilir: yürüyüş, koşu bandı, bisiklet, kürek makinesi (ergometre) ve eliptik.

Kordon 5 ATM’ye kadar suya dayanıklıdır, böylece yüzmeye ve hatta şnorkelle yüzmeye bile götürebilirsiniz. Siyah, Turuncu, Sarı, Zeytin, Fildişi ve Mavi renklerde silikon kayış ile birlikte gelir. Kordon 47,4×18,6×12,7 mm boyutlarındadır (yani yaklaşık 5 sürümüyle aynıdır), kayış uzunluğu 155 mm ile 219 mm arasında ayarlanabilir.

Xiaomi Mi Band, normal sürüm için yakında Çin’de 230 CNY (35 $ / 30 €) fiyatla satışa sunulacak. NFC sürümü 280 CNY’ye mal oluyor. Avrupa’da band 45 € ‘ya mal olacak.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!