NIU İlk Elektrikli Scooter Modelini Tanıttı

Popüler, uygun fiyatlı elektrikli mopedlerin üreticisi NIU, ilk elektrikli scooterını sergiledi. Yeni iki tekerlekli araç bu yaz Çin, Avrupa ve Kuzey Amerika‘da satışa sunulacak.

NIU Kick Scooter‘ın Pro ve Sport olmak üzere iki çeşidi olacak. ABD‘de, Pro scooter’ın azami hızı 19.8mph olurken, Sport versiyonu 17.4 mil / saat azami hıza sahip olacak. Avrupa’da, her iki versiyon da 25 km / sa (15,5 mil / sa) düzenlenmiş azami hıza sahip olacak. Pro, 7.5 saatlik tek bir şarjla 31 mil (50 km) menzile sahip olurken, Sport, 5.5 saatlik tek bir şarjla 25 mil (40 km) menzile sahip olacak.

Aktarma organları için NIU, Pro kick scooter için 350W motor ve 486Wh lityum iyon pil paketi sunarken, Sport 300W motor ve 365Wh pil paketi ile çalışacak. Her iki scooter da suya dayanıklıdır, katlanabilir ve Bluetooth ve rejeneratif frenleme yoluyla uygulama bağlantısı ile birlikte gelir. NIU henüz fiyatlandırma hakkında daha fazla ayrıntı yayınlamasa da, scooter’ın en ucuz versiyonu 599 dolardan başlayacak.

Kick scooter için bir ön satış Haziran 2021‘de başlayacak ve teslimatın ABD ve Avrupa‘da Temmuz 2021’de yapılması planlanıyor. Küresel perakende satışları Ağustos 2021’de başlayacak ve scooter çevrimiçi olarak veya herhangi bir NIU bayisi ve mağazasından satın alınabilecek.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!