Nothing Phone 2 Duvar Kağıtları

Nothing Phone 2 duvar kağıtları makro çekim ve ışık kırılım efektleri hazırlanmış olup, telefonun arka bildirim ışıkları ile uyumlu tasarlanmış. Firmanın inovatif ve sade tasarım kültürünü yansıtan duvar kağıtları, siyah/beyaz tonları ve nokta hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Koyu ve baskın renklerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekran ölçülerine uygun olarak dizayn edilmiş. Cam kırılımı efektleri ile oluşturulan renkli çiçek görselleri, siyah beyaz materyal tasarımın bulunduğu duvar kağıtlarının özellikle AMOLED ekranlı telefonlarda oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Katmanlı siyah beyaz renklerin hakim olduğu duvar kağıtlarında ayrıca kırmızı, mor ve yeşil renklere de yer verildiğini söyleyebiliriz. 11242×2760 piksel ve 2488×5521 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının dikdörtgen yapıda olduğunu ve ekranda uygulandığı gibi göründüğünü belirtelim.

Toplam 20 adet görselden oluşan duvar kağıtları yüksek çözünürlükteki olup, 20:9 ekranlara uygun olarak tasarlandığını belirtelim. Toplam 43.5 MB büyüklüğünde duvar kağıtlarını en altta bulunan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile tek tek görselleri indirebildiğiniz gibi ayrıca toplu olarak da indirebilirsiniz. Ayrıca Nothing Phone 2 zil sesleribildirim sesleri ve alarm sesleri sayfalarını ziyaret ederek multimedya seslerini dinleyebilir ve hoşunuza giden sesleri indirebilirsiniz.

Nothing Phone 2 Duvar Kağıtları

  • İlgili Cihazlar: Nothing Phone 2 Özellikleri
  • Toplam Dosya Boyutu: 43.5 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 20 adet
  • Çözünürlük: 1242×2760 piksel / 2488×5521 piksel
  • Görsel Oran: 20:9

Nothing Phone 2 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!