Oculus VR, Black Friday için İndirimli VR Oyunları Sunuyor

Oculus VR, Black Friday için oyunlarda büyük bir indirime ev sahipliği yapıyor ve Cyber ​​Monday’de daha fazla indirim geliyor. Çok sayıda bağımsız anlaşma var, ancak Oculus her biri farklı bir temaya sahip birkaç paket seçti. Ayrıca, Oculus mağazasındaki diğer kişilere de kitap hediye edebilirsiniz. Sadece ödeme yaparken e-posta adreslerini yazmanız yeterli olacak.

Oculus‘a göre, aşağıdaki paketlerdeki tüm oyunlar Quest bağımsız kulaklıklarla çalışacak. Bununla birlikte, yalnızca bazılarının çapraz satın almayı desteklediğini unutmayın. Satın alma işleminin hem Quest‘te bağımsız bir uygulama olarak hem de Oculus Link aracılığıyla PC’nize bağlandığında çalışacağı anlamına gelir. Diğerleri Rift veya Quest‘e özeldir. Karışıklığı önlemek için, çapraz satın almayı destekleyenler olarak etiketledim. Her bir başlığın hangi platform için yapıldığını görmek için ürün sayfalarını kontrol ettiğinizden emin olun.

İndirimli oyunların ve deneyimlerin tam listesini görmek için Oculus mağazasındaki Black Friday açılış sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ancak, yalnızca paket ayrıntılarını istiyorsanız, bunları aşağıda bulabilirsiniz.

Paketler ve Oyunlar

İlk olarak, Onward, Job Simulator, In Death: Unchained, Tetris Effect (çapraz satın almayı destekler), Space Pirate Trainer ve I Expect You to Die’ı içeren “Olması Gerekenler Paketi” var. Normalde, bu oyunların tümü birlikte satın alındığında 145 $ ‘a mal olur, ancak bu paket yalnızca 90 $ ‘a mal oluyor. 28 Kasım Cumartesi gününe kadar sürecek.

165 $ ‘a mal olan bir “Premium Paket” de var. Superhot VR, Five Nights at Freddy’s: Help Wanted (çapraz satın almayı destekler), Vacation Simulator, Arizona Sunshine, The Room VR (çapraz satın almayı destekler), Red Matter, Espire 1: VR Operative (çapraz satın almayı destekler) Moss, Gun Club VR (çapraz satın almayı destekler) ve Space Pirate Trainer. Tüm bu başlıklar birlikte normalde 275 $ ‘a mal olur. Bu paket ayrıca 28 Kasım tarihine kadar sürecek.

Star Wars Vader Immortal bölümlerinin eksiksiz koleksiyonunu 20 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Her bölümün maliyeti genellikle 10 $, yani %33 tasarruf etmiş olursunuz. Bu paket 28 Kasım tarihine kadar sürecek.

30 Kasım Pazartesi, itibarıyla satılacak iki paket daha var. “Fitness Paketi”, 60 $ ‘a FitXR, Creed Rise to Glory ve Sports Scramble’ı içerir. Bu, normal maliyetin %35‘i kadar (tüm bu oyunlar çapraz satın almayı destekler). Son olarak, 60 $ ‘a mal olan “Action Pack”, Pistol Whip, Phantom: Covert Ops ve Trover Savs the Universe içerir.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!