OnePlus 7 Pro Duvar Kağıtları

OnePlus 7 Pro duvar kağıtları telefonun renk ve dizaynına uygun olarak tasarlanmış olduğu görülüyor. Oldukça şık ve zarif bir tasarım ile gelen OnePlus 7 Pro, çok şık duvar kağıtlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Akışkan boyalara ve canlı renklerin bir araya gelerek oluşturduğu duvar kağıtlarında daha çok pastel renkler tercih edildiğini görüyoruz. Daha çok ana tonların yağlı boya veya su/boya karışımını andıran ana tasarım şablonunun hakimiyeti bulunuyor.

Ağırlıklı olarak mor, sarı, mavi, yeşil, kırmızının yoğun olarak kullanıldığı duvar kağıtları akışkan ve dinamik bir görünümde olduğunu söyleyebiliriz. 1440×3120 piksel çözünürlükteki duvar kağıtlarının dikdörtgen (dikey) yapıda olduğunu ve telefonda duvar kağıdı yapıldığın kaydırınca hareket etmeyeceğini belirtelim.

13 adet tasarımdan oluşan duvar kağıtları her biri farklı renklere ve ara tonlara sahip. Toplamda 36.2 MB büyüklüğünde olan OnePlus 7 Pro duvar kağıtlarını sayfanın altındaki indir butonuna tıklayarak Google Fotoğraflar aracılığıyla indirebilirsiniz.

OnePlus 7 Pro Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: OnePlus 7 Pro
  • Dosya Adı: OnePlus 7 Pro Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 36.2 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 13 adet
  • Çözünürlük: 1440×3120 piksel

OnePlus 7 Pro Duvar Kağıtları İndir

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!