OnePlus Nord N200 5G ve Full HD 90Hz Ekran Sunacak

OnePlus‘ın Nord N100‘ün devamı, kısmen daha önceki eleştirileri ele almak için daha iyi değerlerinden biri olabilir. Şirket şefi Pete Lau, PCMag‘e verdiği bir röportajda Nord N200 5G’nin (aşağıda gösterilmiştir) ABD’de 250 doların altında bir fiyatla bugüne kadarki en uygun fiyatlı 5G telefonu olacağını söyledi. Ayrıca, N100’ün 720p 90Hz ekranıyla yetinmek zorunda kalmayacak. N200, daha pahalı N10‘un görselleriyle eşleşen 6.5 inç 1080p 90Hz LCD’ye çıkacak.

Şirket ayrıca N200 5G için bir teaser görüntüsü de sağladı ve tasarımın OnePlus 9 serisinden birkaç ipucundan fazlasını ödünç aldığını duymak sizi şaşırtmayacak. En önemlisi, daha belirgin bir kamera çıkıntısı göreceksiniz. Hala üç arka kamera sensörü var (artı bir ön delme kamerası), ancak arkada parmak izi okuyucu çukuru da yok. OnePlus, okuyucuyu nerede bekleyeceğini söylemedi, ancak ekran yerine güç düğmesinde gizlenmiş olabilir.

OnePlus, N200 5G için henüz çoğu özelliği veya çıkış tarihini sağlamadı. Bununla birlikte, bu ilk bilgi dalgası, şirketin yakın gelecekte bir lansman için daha fazla ayrıntı (genellikle yaptığı gibi) dağıtacağını gösteriyor.

Performans yükseltme donanımıyla eşleşirse, N200 daha çekici olabilir. Bununla birlikte, OnePlus’ın fazla seçeneği olmayabilir. Yeni telefon, Samsung’un Kuzey Amerika’daki A32 5G modeli ve Realme 8 5G gibi uluslararası rakipleri de dahil olmak üzere fiyat noktasında çok daha şiddetli bir rekabete sahip olacak. OnePlus, özellikle imajı daha az parayla güçlü donanım sağlama etrafında döndüğünde, kaymayı göze alamaz.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!