Ana SayfaHaberOnePlus...

OnePlus Nord N200 Tanıtıldı; İşte Detaylar

OnePlus‘a son zamanlarda yapılan en büyük eleştirilerden biri, amiral gemilerinin oldukça pahalı hale gelmesidir; bu, şirketin ilk çıkışından bu yana çok fazla sevgi kazandığı “uygun fiyatlı premium” kavramına aykırıdır. Nord N serisi ile OnePlus, orta seviye fiyatlarla özellikli telefonlar üretmeye geri döndü ve ilk Nord sıcak bir şekilde karşılandı. Ne yazık ki ABD’dekiler için, N10 ve N100 gibi sonraki eklemeler olmasına rağmen, OnePlus Nord eyalette mevcut değildi. Bugün şirket, 240 dolarlık bir telefon olan Nord N200 5G’yi duyuruyor.

OnePlus Nord N200 Tanıtıldı; İşte Detaylar

Bu fiyata, N200 5G geçen yılki N100‘e daha yakın. Yeni telefon, arkada 13 megapiksel ana sensörlü üçlü kamera sistemi, 5.000 mAh pil ve 64 GB ROM’lu 4 GB RAM gibi benzer özelliklere sahip. Ancak buradaki ana yükseltmeler, N200’ün Snapdragon 480 işlemcisi sayesinde 5G desteğinin yanı sıra daha hızlı 90Hz’de yenilenen biraz daha küçük 6.49 inç ekran içeriyor. Genişletilebilir depolama için bir microSD kart yuvasının yanı sıra 16 megapiksellik bir özçekim kamerasına sahip olacaksınız.

Yakın zamanda duyurulan Moto G Stylus ile karşılaştırıldığında, Nord N200 aynı Snapdragon 480 CPU’ya sahip olsa da Moto daha fazla RAM ve depolama sunuyor. Nord’un ekranı daha yüksek yenileme hızına sahipken G Stylus, 20.5:9 en boy oranına sahip daha büyük 6.8 inç Full HD+ ekrana sahip. Moto’nun ayrıca arkasında dörtlü kamera kurulumu var ve adından da anlaşılacağı gibi kullanışlı bir kalem sunuyor. Ancak 400 dolarda, Nord N200 5G’den önemli ölçüde daha pahalı.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!