PUBG Mobile’ın Yeni Sürümü ‘PUBG: New State’ Duyuruldu

PUBG olarak da bilinen Player Unknown’s Battlegrounds, geleceğe doğru genişliyor. Geliştirici Krafton, battle royale oyununu 2051 yılına kadar Troi adlı bir yere götüren PUBG: iOS ve Android için duyurdu. Çinli Tencent tarafından geliştirilen PUBG Mobile’ın aksine bu, PUBG Studio ekibi tarafından yaratılan yepyeni bir deneyim.

30 yıllık zaman atlamasıyla yeni harita, balistik kalkan, muharebe atışları ve insansız hava araçları dahil fütüristik silahlar, teknikler ve araçlar vaat ediyor. Ayrıca, performans geliştirmeleri, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri dahil olmak üzere özelleştirme kitleri aracılığıyla kendi silahlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan yeni bir oyun içi özelleştirme özelliği sunar.

Fragman, şiddetli silahlı çatışmalar, araba kovalamacaları ve sinematik set parçaları gibi bir PUBG başlığından bekleyeceğiniz şeyleri hemen hemen gösteriyor. Fütüristik ama kirli ortam mevcut haritalardan oldukça farklı, ancak PUBG: New State bir mobil oyun için iyi görünmeli. Geliştirici, gelişmiş grafikler ve daha akıcı, daha kararlı bir oyun ile birlikte küresel aydınlatma sunumu sunacağını söyledi. PUBG: Yeni Durum, 2021’de bir ara Android ve iOS tabletlere ve telefonlara gelecek, ancak şimdi Android sürümü için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!