Ana SayfaHaberSamsung...

Samsung Galaxy M22 ve Galaxy A12s Birden Fazla Sertifikasyon Web Sitesinde Görüldü

Samsung Galaxy M22 ve Galaxy A12s‘in Güney Koreli teknoloji devinin bir sonraki akıllı telefonları olması bekleniyor. İki telefon, şirketin yakında onları resmi hale getireceğini gösteren birden fazla sertifika aldı. Galaxy M22‘nin Tayland’ın NBTC web sitesinde ve Endonezya’nın TKDN web sitesinde görülen SM-M225FV model numarasını taşıdığı söyleniyor. Öte yandan Samsung Galaxy A12s, resmi bir destek sayfasında ve TKDN sertifikasyon web sitesinde tespit edildi.

Samsung‘un yakında Galaxy M22 ve Galaxy A12s adlı iki bütçe dostu teklifini açıklaması bekleniyor. Nashvillechatterclass tarafından hazırlanan bir raporda Galaxy M22 ile başlayarak, SM-M225FV model numarasına sahip bir telefonun Galaxy M22 olduğuna inanılıyor. Tayland’ın NBTC sertifika web sitesine ve Endonezya’nın TKDN web sitesine girdiği belirtiliyor. Bunun, Bluetooth SIG listesinde, ABD FCC listesinde ve son iki ayda bir Geekbench listesinde de görülen telefonun 4G varyantı olduğu söyleniyor.

Bu listeler, Galaxy M22’nin 4G LTE bağlantısını destekleyeceğini, 4 GB RAM’e sahip olacağını ve MediaTek Helio G80 SoC’yi kaputun altında taşıyacağını gösteriyor. Telefonun ayrıca Bluetooth v5.0, NFC ve 6.000 mAh pili için 25W hızlı şarjı desteklediği söyleniyor. Galaxy M22, yeniden markalanmış bir Galaxy A22 olarak gelebilir.

Bir TKDN web sitesi listesiyle birlikte Samsung Galaxy A12s‘e gelen telefon, Samsung‘un Filipinler destek sayfasında SM-A127F/DS – ‘DS’ çift SIM desteğini öneren model numarasıyla da görüldü. Aynı model numarasının bir Bluetooth SIG listesinde de görüldüğü bildirildi. Spesifikasyonlar açısından söylentili Galaxy A12‘ler hakkında çok az şey biliniyor, ancak geçen yıl Kasım ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy A12‘nin ince ayarlı bir versiyonu olması bekleniyor.

Samsung‘un Galaxy M22 veya Galaxy A12s ile ilgili herhangi bir resmi bilgi paylaşmadığını ve iki telefonun ne zaman tanıtılacağı belli olmadığını da belirtelim.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!